Tagasiside

AS Eesti Raudtee

ARGO KANGURMaakorralduse peaspetsialist

Koostöö juures hindame enim professionaalset ja põhjalikku lähenemist ning Raxoest on end just sellest küljest tõestanud. Nad peavad kinni oma lubadustest ja on igati vastutulelikud mistahes küsimustes.

Raxoest teostas meile topo-geodeetilised uuringud Lääne-Harju suurprojekti raames ning Tallinn-Tartu ja Tapa-Narva raudteeliinidel. Tänu oma kaasaegsetele seadmetele ja mõõdistustehnoloogiale on tagatud kiire ja täpne andmete kogumine. Kuivõrd senine koostöö peegeldab üksnes positiivseid emotsioone, siis julgeme soovitada, et Raxoest on igati usaldusväärne partner. Meie lugupidav suhtumine kogu kollektiivile!

AS Nordecon

MAREK SUVISTERajatiste projekteerimise- ja geodeesiaosakonna juhataja

Senine koostöö Raxoest OÜ-ga on läinud väga sujuvalt. Meie vajadused uuriti kohtumistel põhjalikult välja, et lõpptulemus oleks täpselt selline, nagu soovime.

Kiire reageerimine, igakülgne paindlikkus ja põhjalikkus on peamised märksõnad, mis meie koostööd iseloomustavad.

Verston Ehitus OÜ

VALLO TAMMEObjektijuht

Raxoest on teostanud meile järgmiseid töid: objekti mahamärkimine, teostusmõõdistamine, 3D punktide lisamine objektile, 3D projektide koostamine.

Geodeedid teavad, mida nad teevad, peavad kinni tähtaegadest ja lisaks kõigele on suhtlus kiire ja sõbralik, mis teeb koostöö veelgi positiivsemaks.

Kindlasti soovitan Raxoesti ka teistele ettevõtetele, kes sellist teenust vajavad.

Verston Ehitus OÜ

ANDRE MÄGI Projektijuht

Raxoesti töökvaliteedis ei ole pidanud me kordagi kahtlema. Tegemist on meie pikaajalise ja usaldusväärse koostööpartneriga, tänu kellele on lõpptulemus alati ootuspärane.

Tihti on objektidel vaja operatiivset tegutsemist ja Raxoest on selles osas end igati tõestanud.

Ettevalmistustöö on kiire ja põhjalik ning  peetakse kinni tähtaegadest.